14.12.2016.

Prezentācija: Latvijas nodokļu sistēmas izaicinājumi

Prezentācija: Latvijas nodokļu sistēmas izaicinājumi
Foto: Shutterstock
Šodien, 14. decembrī, notiek pirmais Latvijas nodokļu maksātāju forums, to rīko Finanšu ministrija. Foruma galvenais mērķis – veidot kvalitatīvu diskusiju ar visām iesaistītajām pusēm, lai izveidotu Latvijai piemērotu nodokļu politiku, kas pievilcīga uzņēmējiem un taisnīga sabiedrībai.

Latvijas nodokļu maksātāju forumā piedalīsies gan pašmāju, gan starptautiskie eksperti. Tajā tiks diskutēts par Latvijas nodokļu politikas izaicinājumiem un nepieciešamajām pārmaiņām.

Pasākumā piedalīsies Latvijas lielākie nodokļu maksātāji un nozaru asociācijas, valdības pārstāvji, valdības sociālie un sadarbības partneri, Pasaules Bankas, Latvijas Bankas, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas eksperti.

Foruma tiešraidi iespējams vērot šeit: http://www.fm.gov.lv

Forumā ar prezentāciju "Latvijas nodokļu sistēmas izaicinājumi" piedalījās arī Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

 

APA: Rutkaste, U. (2023, 29. nov.). Prezentācija: Latvijas nodokļu sistēmas izaicinājumi. Ņemts no https://www.makroekonomika.lv/node/1744
MLA: Rutkaste, Uldis. "Prezentācija: Latvijas nodokļu sistēmas izaicinājumi" www.makroekonomika.lv. Tīmeklis. 29.11.2023. <https://www.makroekonomika.lv/node/1744>.

Līdzīgi raksti

Restricted HTML

Up