25.09.2015.

Latvijai jātiecas uz bezdeficīta budžetu jau 2017. gadā

Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja Ulda Rutkastes prezentācija par aktuālo budžeta situāciju (no Fiskālās disciplīnas uzraudzības ziņojuma prezentācijas).

"Eiropas piemērs uzskatāmi parāda, ka budžeta deficīta veidošana augšupejas apstākļos noved pie neilgtspējīgas valsts parāda dinamikas, kas bremzē visu ekonomikas attīstību. Latvijā budžets ar pārpalikumu bijis tikai vienā no beidzamajiem 20 gadiem. Esmu pārliecināts, ka fiskālajai disciplīnai ir jāsākas "labajos laikos", veidojot sabalansētu vai pārpalikuma budžetu. Veicot strukturālas reformas, Latvijai jātiecas uz bezdeficīta budžetu jau 2017. gadā," Fiskālās disciplīnas uzraudzības ziņojuma prezentācijā uzsvēra Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

APA: Traidase, B., Rutkaste, U. (2023, 23. sep.). Latvijai jātiecas uz bezdeficīta budžetu jau 2017. gadā. Ņemts no https://www.makroekonomika.lv/node/1664
MLA: Traidase, Baiba. Rutkaste, Uldis. "Latvijai jātiecas uz bezdeficīta budžetu jau 2017. gadā" www.makroekonomika.lv. Tīmeklis. 23.09.2023. <https://www.makroekonomika.lv/node/1664>.
Vai izmanto sociālā profila pasi:

Restricted HTML

Up