20.03.2019.

Vieslekcija Ventspils augstskolā "Pārmaiņu vēji Eiropā"

Pārmaiņu vēji Eiropā
Foto: Pixabay

Latvijas Bankas ekonomiste Inese Allika 19. martā Ventspils augstskolā lasīja lekciju "Pārmaiņu vēji Eiropā – ES ekonomikas izaicinājumi un reformas globalizācijas un protekcionisma izaicinājumu laikā".

Lekcijā tiek analizētas svarīgākās norises Eiropas Savienībā (ES), īpašu uzmanību pievēršot tās ekonomikas galvenajiem izaicinājumiem, kā arī ES/eiro zonas rīcībā esošajiem ekonomikas pārvaldības, fiskālās disciplīnas, banku savienības un krīžu risināšanas instrumentiem.

Aplūkotas nākotnes attīstības perspektīvas – eiro zonas reformu idejas, jaunās prioritātes ES budžetam pēc 2020. gada, kā arī iespējamā breksita ietekme un nākotnes ekonomiskās sadarbības modelis starp Eiropas Savienību un Apvienoto Karalisti.

APA: Allika, I. (2023, 28. nov.). Vieslekcija Ventspils augstskolā "Pārmaiņu vēji Eiropā". Ņemts no https://www.makroekonomika.lv/node/4436
MLA: Allika, Inese. "Vieslekcija Ventspils augstskolā "Pārmaiņu vēji Eiropā"" www.makroekonomika.lv. Tīmeklis. 28.11.2023. <https://www.makroekonomika.lv/node/4436>.

Restricted HTML

Up