02.02.2015.

Prezentācija: TUA ieguvumi un riski – skatījums no makroekonomiskā viedokļa

2015. gada 2. februārī laikraksts "Dienas Bizness" rīkoja konferenci "Termiņa uzturēšanās atļaujas (TUA) – Latvijas neizmantotā iespēja?". Latvijas Bankas ekonomiste Agnese Rutkovska konferencē uzstājās ar prezentāciju "TUA ieguvumi un riski – skatījums no makroekonomiskā viedokļa".

APA: Puķe, A. (2024, 15. jul.). Prezentācija: TUA ieguvumi un riski – skatījums no makroekonomiskā viedokļa. Ņemts no https://www.makroekonomika.lv/node/288
MLA: Puķe, Agnese. "Prezentācija: TUA ieguvumi un riski – skatījums no makroekonomiskā viedokļa" www.makroekonomika.lv. Tīmeklis. 15.07.2024. <https://www.makroekonomika.lv/node/288>.

Līdzīgi raksti

Komentāri ( 1 )

 • angry
  03.02.2015 21:30

  parakstīties par TUA izsniegšanas pilnīgu apturēšanu nekustamā īpašuma darījumos var šeit:
  https://manabalss.lv/partraukt-latvijas-izpardosanu/show

  un jautājums Latvijas Bankai:
  vai Latvija var atļauties turpināt stimulēt nekustamā īpašuma darījumus, ja mājokļu cenu kāpums jau kopš 2013.gada būtiski pārsniedz Eiropas Savienības valstīm noteikto 6% (atskaitot inflāciju) maksimālo līmeni, kas liecina par pastāvošām makroekonomiskām nesabansētībām? īpaši situācijā, kad Latvijai kā eirozonas valstij makroekonomisku nesabalansētību nenovēršanas gadījumā draud naudas sods līdz 0,5% apmērā no IKP.

Up