10.05.2018.

Rakstu sērija - Latvijas tautsaimniecība: ar skatu uz nākamajiem 100

Latvijas tautsaimniecība: ar skatu uz nākamajiem 100
Foto: istockphoto.com
Valsts simtgade kā simboliski piesātināta gadskārta liek paraudzīties uz norisēm filozofiskāk, paceļoties pāri ikdienas kņadai un veltot laiku pārdomām par lietu būtību. Tādēļ arī Latvijas Bankā nolēmām valsts simtgades gaidās uzsākt sarunu par būtisko valsts tautsaimniecības attīstībai ilgākā laika posmā, lai Latvija nākamajā gadu simtā beidzot piepildītu sapni par pārtikušu labklājības valsti.

Savu vērtējumu par dažādiem Latvijas attīstības aspektiem un veicamajiem uzdevumiem sniegs Latvijas Bankas vadošie ekonomisti. Vienlaikus aicinām arī citu institūciju ekonomistus, ekspertus, uzņēmējus, visu sabiedrību iesaistīties šajā Latvijas nākotnei būtiskajā diskusijā, jo aktīva rīcība nepieciešama jau šodien, lai esam labi sagatavoti lēcienam kvalitatīvi jaunā attīstības modelī.

Par to, kā tas panākams, turpmāk šajā rakstu sērijā:

 

APA: (2022, 04. jul.). Rakstu sērija - Latvijas tautsaimniecība: ar skatu uz nākamajiem 100. Ņemts no https://www.makroekonomika.lv/node/4125
MLA: "Rakstu sērija - Latvijas tautsaimniecība: ar skatu uz nākamajiem 100" www.makroekonomika.lv. Tīmeklis. 04.07.2022. <https://www.makroekonomika.lv/node/4125>.
Vai izmanto sociālā profila pasi:

Restricted HTML

Up